-->
Paweł Maciej Molga - ZnanyLekarz.pl
Paweł Maciej Molga - ZnanyLekarz.pl

O mnie

home-img

Nazywam się Paweł Molga, jestem lekarzem ze specjalizacjami z dziedziny laryngologii i laryngologii dziecięcej. Od najmłodszych lat był to mój wymarzony zawód. Uważałem i nadal uważam, że jest to najszlachetniejsza praca, jaką można wykonywać. Drogę zawodową rozpocząłem w 1994 roku w Wojewódzkim Pogotowiu Ratunkowym w Katowicach, gdzie pracowałem początkowo jako sanitariusz, następnie dyspozytor, a po ukończeniu studiów medycznych, jako lekarz w zespole wyjazdowym. W latach 1996 – 2000 związany byłem ze Szpitalem Górniczym w Sosnowcu, obecnie Szpital Wojewódzki im. Św. Barbary w Sosnowcu i wtedy rozpocząłem pierwszą z posiadanych specjalizacji z laryngologii. W latach 2000 – 2005 pracowałem na Oddziale Laryngologii Górnośląskiego Centrum Medycznego w Katowicach Ochojcu. W 2001 r. utworzyłem placówkę medyczną Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej „Klinika Św. Moniki” w Myszkowie, dziś pod nazwą Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej „Święta Monika” Spółka z o.o. w Myszkowie, świadczącą usługi ambulatoryjnej opieki specjalistycznejo-mnie-1 oraz wykonującą zabiegi operacyjne w oddziałach leczenia jednego dnia w wielu zakresach: laryngologii, laryngologii dziecięcej, chirurgii ogólnej, dziecięcej, chirurgii plastycznej, okulistyki, ortopedii, ginekologii i urologii, w której realizuję się zawodowo w obrębie swoich specjalizacji.
Aktualnie, pełniąc w Spółce funkcję dyrektora do spraw medycznych, nadzoruję realizację świadczeń opieki zdrowotnej, dbam o utrzymanie odpowiedniego poziomu opieki medycznej i współdziałam w procesie kierowania Spółką.

Udzielam porad specjalistycznych w dziedzinie laryngologii zarówno dorosłym, jak i dzieciom, nawet tym najmłodszym. Wykonuję zabiegi operacyjne u dorosłych i dzieci. Moją największą satysfakcją są efekty zastosowanego leczenia, zarówno ambulatoryjnego, jak i operacyjnego.o-mnie-2 Swoją wiedzę zawodową wciąż pogłębiam, doskonalę i aktualizuję uczestnicząc w wielu kursach, konferencjach i szkoleniach w kraju i zagranicą.

Inwestuję w innowacyjny sprzęt medyczny zarówno do diagnostyki, jak i chirurgii endoskopowej, w której zabiegach się specjalizuję. Dążę do zapewnienia pacjentowi dostępu do małoinwazyjnych sposobów badań wraz z pełną dokumentacją zdjęciową oraz video w trakcie ich przeprowadzania.